Конструктор

Вибрати фон
Зображення / розмір

Зображення має бути у форматі jpg или png.

Розмір зображення повинен бути більше ніж 250 пікселів по меншій стороні.

Максимальний розмір файлу, що завантажується 5 Мб.

Вибрати
Багет
Каталог

Багет не знайдено :(

Паспарту
W150 Вибрати

Максимальний розмір поля паспарту – 600 мм.

Скло/Дзеркало
Задня стінка
Вартість: 753 грн *
Замовити
Будемо раді виконати Ваше замовлення!
Заповніть, будь ласка, контактні дані

* Конструктор розраховує орієнтовну вартість оформлення. У ціну не включено можливих додаткових робіт. При необхідності відправлення замовлення поштою вартість упаковки та доставки розраховується додатково.


"КОНСТРУКТОР" - унікальна програма віртуальної візуалізації, створена для самостійного онлайн-обрамлення картин, дзеркал, вишивок, ікон та інших зображень, що мають прямокутну форму.

Технологія побудови зображення дозволяє візуалізувати раму дуже реалістично. У точності дотримати співвідношення розміру картини і ширини багета.

Програмою віртуальної візуалізації користуватися легко і зручно. Достатньо ознайомитися з простою інструкцією, завантажити фото об'єкта, що обрамляється, і приміряти на нього вибрані вами варіанти профілів.

За допомогою унікальної технології у вас є можливість збільшити зображення на весь екран, чітко і ясно розглянути колір, орнамент, фактуру та інші елементи декору профілю.

КОНСТРУКТОР допоможе вам підібрати до зображення паспарту і визначити необхідні поля.

Щоб оцінити, як буде виглядати оформлена робота на стіні, завантажте як фон фотографію фрагмента поверхні, на якій плануєте розташувати готовий арт-об'єкт.

Система дозволяє розрахувати вартість готової рами з урахуванням ціни багета, паспарту, скла та інших матеріалів, а також вартості роботи. Зверніть увагу, що розрахункова ціна, отримана онлайн, може відрізнятися від реальної. Це пов'язано з тим, що кожна робота має свої індивідуальні особливості і вимоги до оформлення, врахувати які можливо тільки в салоні при огляді об'єкта, що обрамляється, нашим фахівцем.

Програму віртуальної візуалізації можна порівняти з комп'ютерною грою, яка дозволяє експериментувати з настінним декором без будь-яких технічних знань та умінь. Все зрозуміло і просто як для початківців аматорів, так і професійних wall дизайнерів.