Вернуться в Конструктор
Персонажи картина и рама

Конструктор

програма, яка покаже як виглядатиме ваша картина, фотографія, вишивка, оформлені в раму та розрахує вартість оформлення.

Як це працює?

Крок 1. Встановіть розміри роботи та завантажте зображення

Фрагмент ввода размера изображения

Для початку необхідно ввести фактичний розмір роботи (картини, фотографіїта інше) та завантажити її зображення. Зверніть увагу, що розмір зображення, що завантажується, повинен бути більше 250 пікселів за меншою стороною, а розмір файлу не повинен перевищувати 5 Мб.

Якщо ви не задасте розмір роботи, «Конструктор» візуалізує оформлення за попередньо встановленим розміром.

Ви можете завантажити одразу кілька зображень. Вони відобразяться у вікні, яке відкривається натисканням кнопки «Вибрати». Щоб видалити зображення з «Конструктор», натисніть значок «видалити» на мініатюрі.

Якщо ви не завантажили зображення роботи, можете «приміряти» варіанти оформлення на зображенні «за замовчуванням» або вибрати «дзеркало» у блоці вибору додаткових матеріалів. Коли ви завантажите зображення вашої роботи, зображення «за замовчуванням» буде приховане.


Крок 2. Виберіть багет

Додати багет для вибору можна двома способами:

Фрагмент вибора багету
1

Ввести артикул багета (якщо він вам відомий) у полі введення артикула. Якщо артикул введено правильно - він додасться на панель "Вибране" (внизу екрана).

2

Перейти за посиланням в каталог.

У каталозі, клікнувши на зображенні багета, ви перейдете на сторінку з варіантами його колірних рішень. На мініатюрі кожного варіанта знаходиться чек-бокс. Позначивши в чек-боксі вибраний варіант, ви додасте багет на панель «Вибране» (з'явиться внизу екрана при додаванні першого багета).

Фрагмент вибору багету

Мініатюри на сторінці товару

Щоб продовжити перегляд і відбір багету, поверніться до каталогу. Коли ви закінчите додавати багет, натисніть кнопку «Конструктор» на панелі «Вибране».

Фрагмент панелі Вибране

Фрагмент панелі «Вибране»

Значок уваги

Поки на панель «Вибране» вами не доданий багет, на ній відображаються три приклади для демонстрації роботи «Конструктор» . Після додавання багета приклади автоматично видаляться.

Щоб видалити багет з «Вибраного», натисніть на значок «Видалити» на його мініатюрі. Щоб перейти на сторінку багета в каталозі, клацніть на його назві під зображенням.


Крок 3. Виберіть паспарту

Фрагмент вибору паспарту

Паспарту - це кольоровий картон з вирізаним вікном для зображення. Паспарту є захистом та додатковим декоративним елементом.

Для оформлення роботи з паспарту, введіть розміри полів і натисніть «Вибрати». Максимальний розмір поля паспарту 600 мм.

Для перегляду оформлення без паспарту, видаліть галочку з чек-боксу.

Значок уваги

У «Конструкторі», за умовчанням, представлена базова колекція паспарту. Для перегляду повного асортименту зайдіть в меню: Матеріали – Паспарту.

Щоб додати паспорту до «Конструктора», перейдіть в каталозі на його сторінку і поставте галочку у чек-боксі під зображенням паспарту. Вибране паспарту з'явиться у «Конструктор» першою мініатюрою у вікні вибору паспарту.


Крок 4. Вкажіть додаткові матеріали

Фрагмент вибору додаткових матеріалів

Скло або дзеркальне полотно:
Скло поліроване - 2 мм;
Скло безблікове - 2 мм;
Акрил прозорий - 1,5 мм;
Акрил безбліковий - 1,5 мм;
Дзеркальне полотно – 4 мм.

Задня стінка:
ДВП - 2,5 мм;
Гофрокартон – 3 мм.


Крок 5. Приміряйте на стіні

Фрагмент вибору фону

На додаток до оформлення роботи, ви можете подивитися як вона буде поєднуватися з навколишнім простором.

>

Натисніть «Вибрати фон» та завантажте фотографію фрагмента стіни, де планується розміщення або виберіть один з запропонованих прикладів фону.


Щоб переглянути збільшене зображення оформленої картини, натисніть на ній або натисніть на іконку:

Значок уваги

«Конструктор» автоматично розраховує ОРІЄНТОВНУ вартість оформлення при заданих параметрах. Точну вартість та технічні особливості оформлення Ви зможете дізнатися, зв'язавшись з нами (тел./Viber: 063-772-99-49, (096-021-04-96, 099-716-23-35). Це обумовлено тим, що деякі варіанти оформлення вимагають додаткових матеріалів або робіт.

Вгору