Виставка акварелі Олени Дробишевої

Олена Дробишева пише про себе та свою творчість:

“Народилася у місті Донецьку, Україна у 1976 році. З шести років захоплююсь малюванням. Вже тоді я брала великі формати паперу, акварель і писала свої фантазії.
До Донецької художньої школи мене взяли практично без вступних іспитів.Наступним етапом мого становлення як художника було навчання у Харківській академії
дизайну та мистецтв у 1995 році.
Тривалий час я не писала, і моя акварель і кисті чекали на мене в ящику столу. До живопису я знову повернулася вже у 2010 році.

Провела кілька персональних виставок в Україні (Запоріжжя, Донецьк). У 2014 році виставкова діяльність припинилася, але я продовжувала писати та переважно працювала над ілюстраціями книг, дизайном.

На даний час проживаю у Київській області. Пишу акварелі, готуюся до кількох персональних та колективних виставок, працюю над іншими проектами.

У моїй творчості багато квітів, моря, пейзажів та натюрмортів.Якщо мене запитають як я прийшла до свого результату: я завжди багато працювала, іноді псувала по кілька аркушів на день, я розуміла чого я хочу і якого чекаю на результат від себе, і день у день йшла до нього.

Я шукаю красу та гармонію у всьому, я розглядаю форми, будову кольорів, їх порядок та закономірність. Потім я все це відкидаю і пишу своє, як піде.

Мій живопис – це не я, це через мене.”

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Виставка акварелі Олени Дробишевої"

Залиште коментар