Виставка живопису Сергія Черняковського

Черняковський Сергій
Народився в 1993 році в Одесі, Україна.
У 2011-2016 рр. навчався на художньо-графічному факультеті Південноукраїнського національного педагогічного університету К. Д. Ушинського. Творча спеціалізація: живопис, графіка.
З 2016 – активно бере участь всеукраїнських виставках і конкурсах, як в Україні, так і за кордоном.
Малювати Сергій почав з раннього дитинства, і одного разу зрозумів, що хоче пов’язати своє життя з мистецтвом. У живописі він знайшов справжнє щастя і здійснення мрій. Багатство кольорів на його полотнах в поєднанні з технічною майстерністю переносять глядача у дивовижний світ мистецьких образів. Головною своєю метою художник вважає зображення краси природи.
«У всьому навколо є краса, і хочеться показати цю красу в своєму живописі.» -говорить Сергій.
Працює художник в реалістичній та імпресіоністичній манері. Для створення своїх полотен, окрім пензлів, він використовує додаткові інструменти, такі як мастихіни, та вдало поєднує різні технічні прийоми.

Море – одна з найближчих художнику тем, адже все життя він прожив в красивому місті Одеса, та найбільше уваги завжди приділяв саме зображенню морських краєвидів.
І не дивно, адже море нікого не може залишити байдужим. У всі часи море приваблювало людей, тому його символіка включає в себе безліч різних значень. У багатьох культурах море – першоджерело життя, безмежний, невичерпний. Вода уособлює родючість, достаток і щедрість. Вона зберігає в собі всі події минулих часів з моменту зародження життя. Море допомагає очиститися й відродитися, переосмислити своє життя.
З 2020р. художник захопився зображенням мешканців морських глибин.
В цій серії картин зібрані роботи створені у 2019-2021 рр. Різні за розміром та кольоровим рішенням, ці картини об’єднані спільною тематикою та символікою.

В експозиції представлені 15 картин Сергія Черняковського.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Виставка живопису Сергія Черняковського"

Залиште коментар