Выставка “Між краплями дощу” 12.10-4.11

О творчестве Ольги Клочко очень хорошо написал заслуженый художник Украины Николай Подгорный: «Ольга Клочко належить до митців, котрі продовжують у своєму мистецтві кращі традиції реалістичного живопису. Художниця бачить невичерпне джерело краси та творчої енергетики в нескінченності природи,тому звертається у своєму мистецтві насамперед до жанру пейзажу та натюрморту.

Достатньо камерні пейзажі Ольги Клочко – різні за сюжетами та настроєм. Це – лірико-споглядальний характер сільських пейзажів, замріяність міських алей та парків, скромна велич християнських храмів. Постійним предметом уваги худжниці є мальовничі місця України.

Пейзажі для Ольги Клочко – це простір, де живе людина, де формується характер та естетичні цінності особистості. Своє відчуття цього простору, свій погляд на світ, передає художниця в картинах, прагнучи збагнути глибинний зв’язок природи та людини. Усі свої твори Ольга створює виключно з натури. Це – головний принцип творчості художниці. Картина створюється майже водночас. Вона – результат миттєвого пориву, враження, котре потребує негайного втілення.

Працюючи над полотном, Ольга Клочко ставить перед собою завдання показати життя в оточенні повітря, простору й світла.

Художниця прагне, аби глядач відчув свіжість зимового повітря, аромат  прілого осіннього листя, шепіт літнього прохолодного лісу.

Ольга черпає натхнення з внутрішнього джерела, зі свого серця, тому її твори наповнені спокоєм та гармонією.»

 

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на статью "Выставка “Між краплями дощу” 12.10-4.11"