Балкон це…

Ви вирішили зробити балкон частиною квартири, але ідеї оформлення маленького приміщення не спадають на думку? Уявіть, що балкон теж кімната. Як маленька, але дорога картина, доповнює великі картини-кімнати у Вашій квартирі. Вона заслуговує на гідне обрамлення. Спробуємо підібрати раму для Вашої картини. Дослухайтеся до бажань, подумайте, чого Вам не вистачає.

 

Можливо, це бібліотека?

 

ramki-dlya-kartin
Ви любите читати, але вважаєте, що купувати книги непрактично, чи Вас влаштовує електронна книга? Але погодьтеся, бібліотека з потертими политурками, це куточок для переживань пригод разом із персонажами. Не обов’язково влаштовувати читальний зал і займати усі вільні стіни книжковими полицями. У Вас є балкон, поставте там зручне крісло, покладіть на нього теплий плед, притуліть до стіни плакат, оформлений у класичний багет або повісьте на стіну картину. Бібліотечна атмосфера готова. Приємного читання!

 

А може, творча майстерня?

 

ramki-dlya-foto
Ви пишите картини чи Ваше хобі фотографія? Влаштуйте на балконі майстерню з поличками для приладдя. Повісьте свої найкращі роботи, що обрамлені в раму в стилі поп-арт, на стіну. Творчий настрій забезпечений.

 

Чи тренажерний зал із чудовим краєвидом?

 

ramka-dlya-fotok-fotografia-trenager

До спортивної зали ходити немає часу? Купили тренажер для занять спортом удома? Але бігати чи крутити педалі одному в замкнутому просторі нудно. Поставте спортивного друга на балкон. Доповніть його срібним багетом із фотографією спортсмена, на якого Ви хотіли б рівнятися. Або дзеркало в золотій рамі на весь зріст, щоб бачити свої зміни та блиск в очах. Це сприяє спортивним досягненням. Яскравий багет – для найяскравіших перемог!

 

Просто комора?

 

yaschik-iz-bageta
У квартирі, якою б вона місткою не була, господині часто не можуть знайти місця для зберігання побутового приладдя. Практичне рішення – балкон із ємними стелажами. Але будьте обережні, такі місця швидко захаращуються. Становище врятує «нагадувачка» в яскравій багетній рамці з гаслом «ЦЕ НЕ СКЛАД!». А ще з багету роблять не лише рамки для картин, їм можна оформити місткі скрині для великих предметів або декоративні скриньки для милих дрібничок. Тепер у Вас все під контролем, дрібниці обмежені рамками.

 

А чому б не лаунж-зона?

 

ramki-dlya-kartin-lounge
Творчі люди завжди мають багато ідей. Іноді буває складно визначитися не тільки з меблями, а й з оздобленням стін, освітленням на балконі. Напевно, у Вас є цікава картина або улюблені фотографії. Оформіть предмет натхнення у оригінальну етнічну раму або манерний багет у стилі арт-нуво. Тему дизайну балкону визначено за допомогою картини. Залишилося під декоративний об’єкт зробити ремонт та куточок для релаксації готовий.

Кілька метрів балкона можна легко перетворити на повноцінну кімнату. Для цього не обов’язково бути дизайнером, достатньо придивитися уважніше до дрібних деталей, розглянути в них великі можливості. Балкон це… картина, здатна надихнути на подвиги, допомогти розслабитися після трудового дня, перетворити хаос на творчий безлад, зібраний у картинну раму.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Балкон це…"

Залиште коментар