Кадри з життя у рамки для картин

У будинку є вільна стіна, і Ви не знаєте чим її прикрасити? Ви як письменник, у якого виник страх білого аркуша, не розумієте, з чого почати. Сучасні дизайнери на сьогоднішній день пропонують не напружуватися та плисти за течією власної уяви та фантазій. Давайте заповнимо білий лист цікавими історіями і оформимо їх у рамки для картин.

 

Інтер’єр як стиль життя.

Вашу квартиру пронизано звуками роялю, просякнуто ароматом старовинних книг, прикрашено фотографіями предків? Ви – зберігач культурної спадщини минулих поколінь! Замовте друк Вашого генеалогічного дерева та прикрасьте його класичною рамою. Це додасть свіжих фарб у Ваш родовід.

semeynoe derevo v ramke dlya kartin
Вас оточує старомодне та сучасне, грубе та витончене, стиль лофт – це Ваша суть? З творами мистецтва та обрамленням так само. Вони можуть бути чорно-білими у кольоровому пластику або абстрактними, оформленими у вишуканий багет із колекції арт-нуво . Продовжуйте експериментувати, ви знаєте, протилежності притягуються.

 

Спогади у декорі.

Для натхнення варто відправитися в минуле, зазирнути в рідну домівку. Напевно там знайдуться карбування дідуся або бабусина вишивка. Автентичні предмети зараз популярні, вони набувають нового сенсу. Сучасні багетні майстерні озброєні «старовинними» рамами для картин, які допоможуть воскресити у пам’ятній речі кохання та тепло рідних.

vyishivka chekanka ramka dlya kartinyi

 

Сімейні традиції зароджуються із дрібниць.

Ви щасливий батько, у вас росте прекрасний син, продовжувач роду. Подаруйте хлопчику рідкісну марку, олов’яного солдатика, ювілейну монету. Щоб не загубилися маленькі предмети, помістіть їх на полиці, прикрашеній дорогим багетом. Колекція мініатюр може стати гарною сімейною традицією і передаватися з покоління в покоління.

kollektsiya soldatikov oformlennaya v ramku dlya kartin

 

Подорожі у часі та просторі.

Ви популярний блогер, щасливий володар сотні тисяч «лайків» в Instagram, об’їхав півсвіту, полюючи за враженнями. Напевно, у Вас є особливі кадри та статті. Стара Європа подарувала Вам корисні знання про історію, архітектуру. Окресліть інформаційний потік класичними рамками з дерева. Яскрава Індія наповнила Вас ароматами місцевої кухні, помістіть ілюстровані рецепти каррі в яскраві етнічні рамки. Тепер Ви можете розміщувати пости не лише у соціальних мережах, а й у власній квартирі.

indiya spetsii ruki v ramke dlya kartin
Ваше життя, як білий аркуш паперу, щодня заповнюється словами, унікальними історіями. І щоб прикрасити порожню стіну, не обов’язково вигадувати щось нове. Декілька розділів про Ваше життя вже написано, перечитайте їх ще раз. Оформіть окремі епізоди роману у рамки для картин. Повісьте фрагменти на стіну, щоб, дивлячись на них, Ви не забували про свої здобутки, продовжували ставити перед собою високі цілі.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Кадри з життя у рамки для картин"

Залиште коментар