Картини. Книги. Дзеркала.

Картини та книги – цей дует нерозлучний від часів появи кабінету як окремого приміщення в інтер’єрі. А сталося це за доби італійського Відродження. Саме тоді освічена арістократія у своїх палаццо почала виділяти спеціальні «studiollo», що означає «кімната для занять». Ця кімната зазвичай розташовувалася поряд із бібліотекою. На полицях спеціальних шафок стояли колекції предметів, які привезли з подорожей або антикваріат і, так звані, кабінетні скульптури. Стіни прикрашалися роботами відомих художників, а полотна були оформлені в вишукані рами для картин. Кабінет та розкіш – були словами синонімами.

kartiny-v-interiere1

 

Минав час, світ змінювався, а разом із ним спосіб життя та інтер’єр як його відображення. ХХ століття глянуло на кабінет та бібліотеку раціонально та об’єднало їх в одне приміщення. І тоді у кабінеті з’явилися дзеркала. Їхнім головним призначенням стало розширення простору та прикраса інтер’єру. При цьому картини та дзеркала продовжували прикрашати лише стіни. Стрункі ряди книг на полицях були недоторканними для рук декораторів.

ramy-dlya-kartin-v-interiere
ХХI століття внесло свої корективи. Воно перетворило книги на елемент декору нарівні з картинами та дзеркалами. Тепер можна сміливо повісити на шафу картину будь-якого розміру і ніхто не дорікне, що вона їх перекриє. Невеликі картини в рамках або красиві фоторамки можна розставити між книгами з іншим декором.

kartina-v-rame kartina-v-interiere

 

Стопка підібраних за кольором і фактурою палітурок книг красиво ляже на камін у класичному інтер’єрі кабінету та підкреслить розкіш рами та цінність картини.
Дзеркала, обрамлені в ефектні дизайнерські рами, тепер більшою мірою стали окрасою кабінетів, пом’якшуючи їх строгість і підкреслюючи статус власника.
Стиль вашого кабінету – це відображення стилю вашого життя. Єдине правило, якщо ви хочете виглядати солідно – у вашому кабінеті мають бути картини, книги, дзеркала.

kartina-v-kabinete zeralo-v-rame

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Картини. Книги. Дзеркала."

Залиште коментар