Квітуча весна

Натхнення просинається разом з першими квітами. Проліски, крокуси, тюльпани, нарциси, магнолії піднімають настрій, дарують радість, наснагу, викликають бажання жити і створювати навколо себе позитивну атмосферу. І хоч попереду ще барвисте літо, буває прикро, що перші ніжні й соковиті рослини так швидко в’януть.
 

     

 
Не сумуйте, багетна майстерня залюбки допоможе вам зберегти весняний настрій, огорне приємні миті в пригожі рами. Звісно, йдеться про ваші фото-спогади, картини, гербарій або вишивки, які ви зробили самі чи купили як сувеніри на пам’ять, мандруючи парками Києва чи містами України.

В багетній майстерні працюють досвідчені консультанти, вони завжди прислухаються до всіх ваших побажань щодо обрамлення ваших спогадів і запропонують підходящий для вас варіант за всіма правилами багетників. Це може бути універсальний підхід: стандартні розміри А5, А4, А3 і фактурна дерев’яна рама сучасного дизайну.
 

    

 
Зображення в такому варіанті можна змінювати за вашим бажанням хоч кожен рік чи щомісяця. А ще можна зробити колекцію сезонних квіткових фотокадрів: спочатку проліски, півонії і тюльпани з бузком, згодом поповнити ліліями, маками і розами, далі хризантемами і жоржинами.

Таку галерею доречно розмістити горизонтальною лінією в коридорі чи якщо у вас двоповерховий будинок — по діагоналі над сходами. Рамки для фото краще підібрати в одному стилі, враховуючи соковите листя й різнобарвність пелюстків.
 

   

 
Щодо оформлення картин, треба враховувати вид фарб. Акварель ніжна, прозора, вона якнайкраще підходить для написання першоцвітів, а раму рекомендується застосовувати делікатних відтінків.
 

   

 
До того ж треба подбати про безпеку такої роботи, щоб фарби не вицвітали, їх захищають склом. Масляна — насичена, як саме літо, тому і оформлення може бути глибоким, оксамитовим.
 

   

 
Для любительок, вправних вишивальниць теплий сезон суцільна радість, тим більше що для вишивок існує безліч технік: хрестиком, гладдю, «бразильська», стрічками, бісером.
 

   

   

 
Зверніть увагу, що для об’ємних арт-об’єктів, або змішаних технік, щоб не прим’яти і не пошкодити роботу, треба підбирати багет з достатньою висотою. Крім того використовують багатошарові паспарту, спейсери, сліпи або виготовляють кіоти — це маленька шафа зі скляною дверцятою.
 

 
За допомогою колекцій в стилі ошибана, гербарія в дитячій можна створити «квітуче поле», заохочуючи дитину до вивчення природознавства і української, адже назви квітів на рідній мові доволі складні.
 

 
Наприклад: маргарітка – стокротка, анютіни глазкі – братки, гладіолуси – косарик і т. д. Перейдіть за посиланням на російський текст і порівняйте назви, це весело і пізнавально. З часом цю рослинну композицію можна замінити на математичні формули чи правила правопису в підготовці до ЗНО.

Погодьтесь, в нашій багетній майстерні не менше креативних ідей і варіантів оформлення, ніж у самої природи. З нетерпінням чекаємо вас, з радістю допоможемо втілити ваші весняно-літні фантазії в життя.
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Квітуча весна"

Залиште коментар