Мініатюра врятує Світ

«Незламний, нескорений козацький дух українського народу» — назва експозиції, організованої громадським діячем Олександром Канівцем. У його колекції понад 15 тисяч марок, випущених до певної дати, події в країні, присвячених видатним діячам, які зробили вагомий внесок у розвиток нашої держави. Мета виставки – популяризація патріотичної філателії, підняття бойового настрою. Андрій Р. — клієнт нашого салону, він айтішник, і його мета допомогти ЗСУ якнайшвидше звільнити рідну землю від загарбників. Він, відстоявши у довгих чергах із тисячами однодумців, придбав уже вісім сувенірів. багетна майстерня кожен оформила в раму, і тепер патріотична галерея прикрашає стіни офісу технологічної компанії.

Перша марка «народилася» у Великій Британії 1840 року. 18 липня 1918 р. була надрукована і в нас, її присвятили Дню Незалежності нашої держави. 1 березня 1992 р. — п’ятисотій річниці козацтва. Крихітні зображення розкривають перед нами політичні, історичні, культурні події. З початком повномасштабного вторгнення було випущено десять серій тематичних знаків мільйонними тиражами. Одні, наприклад, «Руський воєнний корабель, йди…! «Кримський міст на біс!» висміюють ворога. Інші, такі як «Зброя Перемоги», «Мрія», «Вільні, Незламні, Непереможні», «Пес Патрон», вихваляють силу, кмітливість, професіоналізм наших захисників. Цінність цих ілюстрацій з текстовою частиною з кожним днем зростає, їх можна буде обміняти, продати, прикрасити інтер’єр, залишити на згадку онукам та правнукам.

 Марки патріотичної тематики    Оформлення підпису

 

Цікавий фактом, першою поштою, яка заявила про початок військових дій, стала Латвійська, випустивши тріо під назвою Russian Invasion of Ukraine. За два місяці одинадцять країн продали чотири мільйони тавро на суму 2 000 000 доларів, половину прибутку виділили на донати в підтримку нашої армії.

 

Вже більше сотні подарункових, пам’ятних варіантів, для приватних колекцій, виставок оформлені майстрами багетної майстерні.

 Процес оформлення марок в багетній майстерні     Оформлені в раму марки

 

Зверніть увагу, що один екземпляр краще обрамити в дерев’яний класичний багет з відповідним паспарту насичених фарб, це підкреслить унікальність і значущість символу. Арт-об’єкт рекомендуємо захистити музейним склом, щоб друкарські фарби не вицвітали під впливом сонячних променів.

 Фрагмент ракети оформлений в багет      Композиція із класичних деревяних багетів

Оформлений фрагмент ракети

 

Для серійних блоків або наборів різної тематики підійде рішення, що поєднує композицію загальним фоном нейтральних відтінків у поєднанні з графічними чорними, білими, золотими або сріблястими рейками простої конфігурації. При створенні композицій у строгому мілітарі стилі, пропонуємо застосувати обрамлення з покриттям, що імітує метал.

 Композиція із багетів нейтральних відтінків    Композиція із багетів в металевому дизайні

 

Поруч із цінними поштовими картинками можна розмістити особисті листи, ікони, пам’ятні артефакти. У такому випадку, в багетній майстерні доцільно замовити кіот, інакше кажучи, невеличку шафу, яка зібрана з рам з дверцятами, що відкриваються. Таке рішення дуже практичне і функціональне, можна періодично змінювати предмети добірки, або додавати нові. Кіот можна повісити на стіну, розташувати на книжковій полиці або робочому столі.

«У кожного свій фронт» — вираз, з яким сьогодні всі ми впевнено йдемо до перемоги. Ми знаємо, що, об’єднавши наші зусилля, стратимо ворога зі зброєю в руках, впевнено звільняючи окуповані території. Керуючи автомобілем, розвеземо гуманітарну допомогу тим, хто потребує. Купуючи товари з глибоким змістом, допоможемо фінансово. Кожен з нас робить свій внесок, наближаючи перемогу.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Мініатюра врятує Світ"

Залиште коментар