Некласичні рамки для класичних картин

Ви шанувальник живопису? Чи відвідали Лувр, Британську Національну галерею, Музей Метрополітен? Захоплюєтеся роботами епох відродження, імпресіонізму? А як Ви ставитеся до репродукцій відомих полотен у сучасному інтер’єрі? Одні скажуть: “Моветон!” Інші: “Слідкуйте за емоціями”, “Прислухайтеся до поклику серця”, “Не бійтеся експериментувати”. Ми додамо: «…і вибирайте для класики нестандартне обрамлення!»

Атмосферність

У творах світового живопису можна знайти чудові сюжети. Клод Моне у творчості відстоював принцип: «Не важливо, що зображено, важливо, як зображено». Загадкове море Айвазовського, чудові пейзажі Моне, незвичайні квіти Ван Гога сповнені енергією, світлом. Деякі художники створювали серії робіт, щоб передати мінливість природи, відображаючи зміни в деталях навколишнього середовища залежно від пори року, доби, погоди, освітлення. Спробуйте і Ви задати настрій у своїй оселі. Могутню природну стихію оформіть за допомогою рамки для картин, покритої глянцевим сріблом з колекції «Хайтек». Тепло заливних лук, аромат ніжних квітів огорнути дерев’яним багетом з палітрою «пилової» зелені. Так, увесь світ знає, що «соняшники» Ван Гога зберігаються в музеях. Зате Ви, нехай лише за допомогою копії, правильно підібраної для неї обрамлення, можете наповнити будинок затишком.

 podsolnuhi-v-ramke-dlya-kartinyi     podsolnuhi-v-neklassicheskoy-ramke-dlya-kartinyi     neklassicheskaya-ramka-dlya-kartinyi

 

Яскраві асоціації

Мінімалізм – це насамперед зручність, простота, функціональність. Помістіть на стіну яскраві полотна, що викликають приємні спогади, асоціації. «Постійність пам’яті» Сальвадора Далі, «Чорний квадрат» Малевича, «Медитація» Герхарда Ріхтера заграють ще яскравіше в рамках для картин деревних відтінків у «Скандинавському» стилі. Використовуйте зображення, які викликають позитивні емоції.

tekuchest-vremeni-v-ramke-dlya-kartin-v-interiere

Непоєднуване!?

Квартири, в яких живе буйство фарб, несподіване змішання відтінків, предметів, зазвичай належать мандрівникам, романтикам, неповторним еклектоманам. У кабінеті на полицях чудово вживаються вінтажні видання коміксів та африканські статуетки.

oformlenie-izobrazheniy-v-interere-v-ramki-dlya-kartin

На стінах вітальні висять величезні постери із зображеннями історичних та біблійних сцен у широких дерев’яних рамах. Репродукція Мони Лізи, надрукована на полотні та оформлена в рамку для сучасних картин у стилі «Поп-арт» або «Лофт», прикрашає ліжко в спальні.

 dzhokonta-v-neklassicheskoy-ramke-dlya-kartin      monna-liza-v-neklassicheskoy-ramke-dlya-kartinyi      monna-liza-v-ramke-dlya-kartinyi

Друзям та знайомим складно розшифрувати Вашу загадкову душу? Не хвилюйтесь, пам’ятайте, Леонардо да Вінчі теж любив загадки!

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Некласичні рамки для класичних картин"

Залиште коментар