Рамки для аутентичних картин

 
Символи України – це не лише герб, прапор, а й звичаї, предмети народної творчості, пов’язані з історією та традиціями держави. Це видатні особистості, які створили та зберегли об’єкти культурної спадщини країни.
 
На території України розташовано близько 7 тисяч пам’яток монументального мистецтва. Вони зберігаються пам’ятники культури, колекції старовинних предметів, зокрема, художні полотна, оформлені в дерев’яні рамки для картин.
У Львівському Палаці Потоцьких виставлено роботи Івана Айвазовського «Кримський берег» (1886), Михайла Бойчука «Плач Ярославни» (1910).
У Збаразькому замку, що під Тернополем, представлена галерея з 50-ти портретів усіх історичних персон, які мали відношення до будівництва та розвитку Збаразького палацу.
Замок Радомисло на Житомирщині – це єдиний у світі музей домашньої української ікони, створений Ольгою Богомолець. Тут представлені полотна народних художників. Твори образотворчого мистецтва зберігаються під надійним дахом кам’яного замку та обрамлені у рамки для старовинних картин за всіма правилами консерваційного оформлення.

foto-zamok-radomyisl-interer

Замок Радомисль

 

foto-zabrazhskiy-zamok-interer

Збаразький замок


 
У «Мистецькому Арсеналі» у 2015 році відбулася виставка робіт художниці Катерини Білокур, яка підкорила самого Пабло Пікассо. Перші виставки сорокарічної художниці були організовані у Києві та Полтаві та мали величезний успіх. Її знамениті “Берізка”, “Цар-колос”, “Колгоспне поле” брали участь у міжнародній виставці у Парижі. На жаль, багато її робіт втрачено під час війни, а ті, що збереглися, не всі в хорошому стані. Адже твори такого видатного художника вимагають дбайливого ставлення та гідного обрамлення рамками для картин, які підкреслили б особливості унікального живопису.

 ekaterina-bilokur-tsvetyi     baget-dlya-kartinyi-tsvetyi

 

ekaterina-bilokur-tsar-kolos     baget-dlya-oformleniya-kartniyi-tsar-kolos

 
У сховищах та залах провідних українських музеїв знаходяться полотна світового значення: «Портрет Інфанти Маргарити» Дієго Веласкеса, «Євангеліст Лука» Франса Хальса, «Портрет жінки в намистах перлів» самого Рембрандта.
У Національному художньому музеї зберігаються мальовничі полотна, присвячені природі України В. Штернбергу, автору художнього оформлення «Кобзаря». У «Київській картинній галереї» знаходиться «Українська хата» І. Рєпіна, автора відомих «Запорожців».

 kartnia-repina-ukrainskaya-hata     kartina-repina-zaporozhtsyi

 
Роботи наших сучасних художників популярні поза батьківщиною. Творіння Олександра Гнилицького “Небо. Олегівська”, твір Олександра Ройтбурда «Прощавай, Караваджо» та інших авторів відомі і в Європі, і в Америці.

 kartnia-proschay-karavadzho

Об’єкти культурної спадщини є свідченням духовного зростання людини, її потягу до прекрасного, бажання вдосконалюватися та розвиватися.
 
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для аутентичних картин"

Залиште коментар