Рамки для дитячих картин – від простого до складного.

 
Ваша дитина любить багато малювати? У вас голова йде колом від його творчих ідей? Хтось скаже: Відмінно! Краще вже нехай виводить папір, а не сидить перед гаджетами!»
Але що робити із дитячими малюнками? Чи потрібно їх розвішувати по всій квартирі? Чи варто витрачати час та гроші на оформлення «шедеврів» у дорогий багет? Як вписати різнокольорові думки малюка в інтер’єр квартири? Відповідь проста. Запитайте юного художника. Якщо він готовий бачити свої твори на стіні в красивих рамках для картин, прислухайтеся до його бажань і залучайте його до процесу обрамлення, це весело та пізнавально!
 

“Я малюю на асфальті всі відомі мрії…”

Пам’ятаєте цю яскраву пісеньку? Вірші до неї написала Ірина Гвоздєва, і вони про дитинство… І, напевно, Вам знайома ситуація: дитина водить асфальтом крейдою охочіше, ніж папером олівцями. Сфотографуйте зображення. Надрукуйте фотографію та помістіть її у яскраву рамку для картин. Використовуйте для закріплення гнучкі цвяхи, тоді фотографію при необхідності можна легко вилучити з оформлення і замінити фотопортретом малюка, або його черговим «шедевром».

detskiy-risunok-den-semi-v-ramke-dlya-kartin
 

Майбутньому мультиплікатору

Якщо Ваш першокласник замість того, щоб слухати вчителя на уроці, малює у підручнику карикатури, не лайте його за це. Подаруйте йому блокнот із розкадруванням або скетчбук. На сторінках цих книжок дозволяється творити будь-що і що завгодно. Об’єднавши замальовки та нариси за стилістикою або тематикою, оформіть постер. До такого варіанта чудово підійдуть веселі рамки для картин із колекції “Поп-арт“. Якщо в багет помістити пробкову основу, у художника-мультиплікатора-початківця буде можливість за допомогою кнопок, доповнювати або змінювати кадри-картинки для фільму. У цьому випадку, підбирайте обрамлення спокійних тонів у стилі “Прованс” або “Скандинавія“. Так аніматору буде простіше бачити образ майбутнього шедевра!

detskie-risunki-oformlennyie-v-ramku-dlya-kartin
 

Тато, мамо, я – креативна сім’я!

Ви любите змішувати, поєднувати різнорідні стилі, ідеї? Еклектика – це Ваше самовираження? Сміливо підбирайте для дитячих витворів багет різних розмірів, кольорів, стилів. Розвісьте їх у хаотичному порядку. І, так, не лише у дитячій!
detskiy-risunok-deti-na-zemnom-share-v-ramke-dlya-kartin   detskiy-risunok-ptitsa-v-ramke-dlya-kartin    detskiy-risunok-kotyi-na-kryishe-v-ramke-dlya-kartin

detskiy-risunok-kot-gubka-bob-v-ramke-dlya-kartin     detskiy-risunok-natyurmort-v-ramke-dlya-kartin     detskiy-risunok-pavlin-v-ramke-dlya-kartin
 

Колаж бажань

Втілити сімейні проекти у життя допоможе спільна робота над колажем-бажань. Де Ви разом найбільше проводите час? Вітальня? Кухня? Вибирайте обрамлення під інтер’єр приміщення. Між картонною підкладкою та рамою помістіть ватман. На ньому можна малювати, наклеювати готові малюнки або їх фрагменти, вирізані з журналів картинки, фото. Колаж – це чудовий мотиватор для досягнення цілей.
detskiy-kollazh-zhelaniy-oformlennyiy-v-ramku-dlya-kartin
 

Залучення до високого мистецтва

Якщо Ви в багетній майстерні оформляєте живопис разом з маленьким автором, забудьте про інтер’єр Вашої квартири, колір фіранок, диванну оббивку, власні смаки і уподобання. Дайте юному обдаруванню можливість самому підібрати багет, паспарту до його твору. Відійдіть убік, дозвольте йому повною мірою проявити свої творчі здібності. Не сумнівайтеся, чи він зробить правильний вибір.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для дитячих картин – від простого до складного."

Залиште коментар