Рамки для фото подорожей

 
«Для фотографа головне не так хороша фотокамера, як зручне взуття», – Себатьяно Сальгадо. Те саме можна сказати і про мандрівника. Уловлюєте зв’язок? Якщо відповідь позитивна, значить, ви любите і подорожувати, і фотографувати! Ми впевнені, що Ви вже почали заповнювати стіни квартири зображеннями різних країн, цікавих місць та вражаючих подій. Для того, щоб вся ця різноманітність не виглядала хаотично, об’єднайте арт-об’єкти за тематикою, стилем, кольором. У цьому Вам допоможуть зібрані нами в колекції фоторамки.
 

Трекінг, хайкінг та бекпекінг…

…це чудові варіанти піших подорожей Україною без нічого у вікенд. Закинути рюкзак за плечі, взяти камеру та йти куди очі дивляться. Старовинні міста з прекрасною архітектурою. Гори, ліси, поля, луки, річки, моря… І будь-якої пори року. Дніпровські заливні луки просяться в соковиті рамочки з рослинним орнаментом з колекції Прованс. Білосніжність Святогірської Лаври підкреслить золото. Романтичний тунель кохання на Волині прикрасимо класичним витонченим профілем. Зачароване царство водоспадів та каміння на порозі річки Інгулець окреслимо металом у стилі Хайтек. Лісисті гори Українських Карпат, колорит гуцульських поселень найкраще виглядатимуть у затишному етнічному багеті. Що може бути ближчим і прекраснішим за рідні простори?

 fotografiya-lavra-v-ramke-dlya-fotofoto-tonnel-lyubvi-v-ramke-dlya-fotofoto-panorama-karpat-v-ramke-dlya-foto

 

Сафарі

Заповідники Намібії, Ботсвани, Танзанії, Мозамбік, Замбії – це місця, де міський житель повною мірою може відчути себе частинкою дикої природи? Зручний одяг, джип для непрохідних доріг із гідом та фотоапарат. І ось уже перед Вами африканські жирафи, слони, носороги, леопарди Танзанії. Ще трохи, і на Ваш погляд відкриється засніжена вершина гори Кіліманджаро. У Кенії Ви можете побачити на відстані витягнутої руки гепардів, буйволів, антилоп та мавп. Познайомитися з давньою культурою племені масаїв. Підбираючи обрамлення для екзотичних зображень, дивіться не тільки колір, орнамент, а й враховуйте фактуру рами. Проведіть по ній рукою. Чи відчуваєте шорсткості, запади, тепло, що походить від природних матеріалів?

 foto-gepardyi-v-savanne-v-ramke-dlya-fotofoto-zhirafyi-v-savanne-v-ramke-dlya-foto

  fotografii-v-stile-safari-v-interere-v-ramkah-dlya-foto         baget-v-stile-safari-dlya-ramki-dlya-foto

 

Підземні стежки

Спелеотуризм підійде для авантюристів. З гарною фізичною підготовкою, навичками скелелазу та альпініста. Подорож пов’язана з ризиком, різноманітними складнощами. Відсутність природного освітлення, зниження температури, вогкість. Але який прекрасний, привабливий підземний світ. Тихі річечки, озера-дзеркала. Сталактити, сталагміти, що тисячоліттями тягнуться один до одного і… легенди, нерозкриті таємниці. Багет у стилі Поп-арт підкреслить абстрактні, хитромудрі тіні, що йдуть у таємничу далечінь печери. Можна грати з графічними лініями печерних утворень. Надрукуйте фотографію розмірів XXL та оформіть її у профіль із колекції Лофт. Як вам ідея зафільмувати спорядження, за допомогою якого Ви проникли в чорну безодню, на кам’яному тлі? Об’єднайте силу металу і міць каменю в рамках фото з колекції Хайтек. Такі арт-об’єкти справлять враження і будуть доказом Ваших перемог.

fotografiya-pescheryi-v-ramke-dlya-foto
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для фото подорожей"

Залиште коментар