Рамки для фото з видом на Францію

 
Повернувшись з подорожі Францією, Ви дивитеся з вікон свого будинку і бачите рідні вулиці, переповнені буденною суєтою і сірістю. Не варто сумувати! Приємні миті, затишні куточки та мальовничі краєвиди можна повернути у своє життя, створивши «вікна” з бажаним виглядом з фотографій. Рамки для фото допоможуть плавно перейти від реального світу в світ приємних спогадів. Надрукуйте фотографії, привезені з поїздки з улюбленими видами і оформіть у відповідний французькому стилі багет.
 

Культурна спадщина Парижа

Ви побували в Парижі, познайомились із його архітектурою, мистецтвом, живописом. Впустіть паризьку атмосферу і у свій будинок. Не обов’язково робити ремонт чи витрачати гроші на дорогі меблі та картини. Підбираючи рами для нових «вікон», зосередьтеся на натуральних матеріалах, чистих та ніжних відтінках. Згадайте ажурність барельєфів Тріумфальної арки. Білі куполи Сакре Кер на пагорбі Монмартр. Графічну елегантність Ейфелевої вежі. Урочисті пілястри та мереживні вітражі Нотр-Дам де Парі. Чіткість та ритмічність ліній музею Лувр. Всі ці прийоми та елементи зустрічаються в орнаментах та візерунках багету з колекції “Класика”.

ramki-dlya-foto-triumfalnaya-arka     ramki-dlya-foto-sekre-ker

ramki-dlya-foto-noter-dam-de-pari       ramki-dlya-foto-eyfeleva-bashnya
 

Найкращий відпочинок – зміна обстановки

У містах південно-східного узбережжя Франції завжди, хоч у літню спеку, хоч у зимову містраль, є чим зайнятися і що подивитися. Підігріти спогади про пригоди Вам допоможуть зображення, оформлені в фоторамки в стилі “Етніка” або “Мароко”. Крізь них Ви зможете побачити бурю пристрастей портового Марселя, заглянути на ринок, здійснити морську прогулянку на яхті, відчути силу вітру та могутність морських хвиль. Зануритися в атмосферу старої гавані, наповнену ароматами моря. Помилуватися рядами обвітрених рибальських човників. Розглянути крізь морську бірюзу паржаві від часу палі. Насолодитися смаком свіжих морепродуктів та скуштувати знамениту місцеву страву буйабес.

ramki-dlya-foto-marsel-yahtyi    ramki-dlya-foto-marsel-ryinok
ramki-dlya-foto-korabl-more
 

Пасторальна провінція

Для міського жителя, який втомився від робочої рутини, шуму мегаполісу, найкращими краєвидами за склом буде французька провінція. Підбираючи обрамлення з колекції “Прованс”, згадайте безкрайність небесної блакиті, глибину синяви південного моря, лагідні промені субтропічного сонця та теплоту пастельних тонів прибережного каменю. І не забудьте про яскраву зелень молодого виноградника і насичений колір лавандових полів. Тепер Ви можете, сидячи на м’якому дивані своєю вітальнею, милуватися мальовничими селами Люберона. Або, прокидаючись у затишному ліжку тихої спальні, вдихати аромати Лавандових плантацій у Альпах Верхнього Провансу. Очі, що втомилися після трудового дня, можуть відпочити на життєствердних фарбах Лазурного берега.

ramki-dlya-foto-provans-vinogradniki      ramki-dlya-foto-provans-lavanda-dom

ramki-dlya-foto-provans-lavanda
Якщо Вам не пощастило побувати в цій чудовій Європейській країні, Ви все ще попереду. Роздрукуйте варіанти, що сподобалися з Інтернету, обрамте французьку мрію в рамку для фотографій і частіше дивіться на неї крізь світлі штори і чисте скло. Думки матеріальні.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для фото з видом на Францію"

Залиште коментар