Рамки для фото – ваша індивідуальність
Рамки для фото несуть декоративну та захисну функції. Цей факт підтверджує історія.
Історія та технології
Датою винаходу технології фотографування за рішенням IX Міжнародного конгресу наукової та прикладної фотографії вважається 7 січня 1839 року. День, коли французький фізик та астроном Домінік Араго зробив доповідь на засіданні Французької академії наук про дагеротипію. Завдяки цій технології, людство отримало ще один інструмент для вираження своїх творчих здібностей. Бажання захистити витвори мистецтва від пошкоджень сприяло винаходу різних методів їхнього зберігання. Для дагеротипів виробляли захисні коробки із термопластичної смоли, шили шкіряні футляри. Застосовували складні коробки з дерева. Часто вони йшли в комплекті із позолоченим огранюванням, застібкою, всередині їх обшивали оксамитом.
Нові фотоматеріали, удосконалені фотоапарати давали дедалі більше можливостей експериментувати над зображенням. Нова ера – альбумінова печатка. Під неї французькі дизайнери розробили пластикові рами із поетичними візерунками у венеціанському стилі. Кабінетні кадри поміщали у шкіряні “віконця”.
Філософія
Початок 19 століття – фотографія стала доступною масам. Спільноти фотографів потроху привчали споживачів ставитись до зображення з більшою увагою, ніж до його прикраси. Бо це предмети мистецтва. У посібнику з виробництва знімків був розділ і їх монтування. В одному з пунктів говорилося: “Проста планка ніколи не зіпсує роботу, тоді як надмірний візерунок може знищити задуману майстром ціль”. Тепер роботу майстра можна було дізнатися не лише за манерою художньої обробки, а й стилем її оформлення. Для дизайнерів було поставлено завдання: простота та ясність, і водночас ювелірна точність та чуття у підборі матеріалів для монтування. Так, арт-нуво поступово замінили арт-деко, модернізм.
Сучасний підхід
У першій статті фотографа Альфреда Стігліца, написаної на початку 1900-х років для журналу Camera Work, є фраза: «Слідуйте інстинктам, а не придуманим кимось правилам». Наші консультанти повністю погоджуються з цим висловом. При оформленні фотографій вони можуть дати лише загальні поради. Прислухайтеся до своїх відчуттів, спробуйте, експериментуйте.
Чорно-біла класика
- Якщо ваш інтер’єр задуманий як лаунж-зона, і в ньому переважають приглушені, спокійні тони, придивіться до чорно-білих кадрів. Вони додадуть легкості навколишнім предметам, не порушуючи колірну гаму приміщення. Спробуємо погратись із класикою. Вирішуйте, чорні рамки підійдуть для ваших фото та біле паспарту чи навпаки.
- Ваш інтер’єр має яскраві колірні акценти? У цьому випадку чорно-біле підкреслить колір, зробить його ще більш вражаючим.
- Ретропортрети чудово доповняють сучасний інтер’єр і поєднуються з вінтажним стилем. Вони передають чарівність, шарм минулих епох. Зверніть увагу, як органічно виглядає молочний, срібний, чорний, золотий багет із ретропортретами з ефектом сепії. Додамо паспарту із щільного сірого, оливкового або кремового картону із тонким білим кантом.
Колірні акценти
Кольорові аматорські знімки у квартирі це насамперед прояв вашої індивідуальності. У них Ви зберігаєте душі коханих людей, приємні спогади, цікаві події. З ними ви легко, без дизайнера, можете брати участь у просторовій грі.
- Придивіться для початку до варіанта: один маленький кадр у широкій світлій огранці або один великий у темній вузькій.
- Для двох і більше – підберіть багет одного стилю, розміру, кольору, наприклад, білого.
- Якщо боїтеся, що галерея вийде занадто строкатою, використовуйте правило трьох кольорів і підключіть один базовий нейтральний відтінок.
- Чорно-білі та кольорові правильно буде об’єднати єдиною тематикою.
- Повторіть малюнок предметів на зображенні.
- Готові до сміливої, багатобарвної композиції, тоді вибирайте яскраві рамки для яскравих фото під основні кольори зображення, орієнтуючись при цьому на відтінки текстилю, килимового покриття. Наприклад, є багет, шпонований цінними породами дерева. Можливо, він підійде або навіть повторить шпон ваших меблів.
Додайте до знімків різні варіанти рамок для фото, паспарту. Вибирайте той, що наситить знімок повітрям, легкістю. І не надто захоплюйтеся – не більше трьох поєднань за один підхід. Це як вибір парфуму, багато може вплинути на ваше об’єктивне сприйняття реальності. Якщо різноманіття варіантів ставить Вас у глухий кут, вибирайте золоту окантовку. Золото пасує будь-якої фотографії.
Валерий
05.07.2018 at 21:04Спасибо за дельные советы. Возникло много идей. Скорее всего ждите нового клиента!!!
САЛОН БАГЕТ
06.07.2018 at 15:22Благодарим Вас за отзыв. Ждем в наших салонах)