Рамки для індустріальних фото

 
Шанувальники індустріального стилю кажуть, що це сміливий, чесний і навіть оголений інтер’єр. І не кожна людина зважиться на таку зухвалість і набереться сміливості, щоб, наприклад, класичний мінімалізм проміняти на індастріал.
 

Хто ж його вигадав і кому він потрібний?

Винні, мабуть, політики та міська влада Нью-Йорка. Адже це саме вони у 40-ті роки ХХ ст. підняли ціни на землю в індустріальних районах, що змусило промисловців переїхати на околицю міста. А спорожнілі заводи та фабрики з високими стелями, гарним освітленням привабили творчих людей. Наприклад, в одній із будівель Манхеттена (на жаль, його вже знесли) розташовувалась «Срібна Фабрика» Енді Ворхла. Відомий та епатажний художник створив у ній галерею-студію, яка швидко перетворилася на притулок для богеми: музикантів, письменників, художників, режисерів, фотографів. Фабрика стала хрестоматійним прикладом «лофта» або як його ще називають «горищного» стилю.
 

 serebryannaya-fabrika-endi-uorhla      serebryannaya-fabrika-uorhla-foto-gosti

Приміщення Манхеттена, Брукліна, Сохо поступово пройшли шлях від майстерень до стильних квартир. Нині нижні поверхи будівель займають готелі та ресторани, кафе та магазини. У будівлі, що на розі 6 Ave&White Street знаходиться галерея Soho Photo Gallery, яку у 1971 році організували фотографи газети The New York Times. У ній свої роботи представляють понад 100 фотографів. Здебільшого це урбаністичні краєвиди, життя вулиць, людей, портрети у стилі «ню».

фотогалерея на Ave&White St Сучасний Бродвей – вулиця контрастів
 

Що ж особливого в «індастріалі»?

Якщо ви все ж таки зважитеся на сміливий варіант і вам пощастить знайти в промисловій зоні приміщення для житла, не поспішайте переробляти стіни, вікна, підлоги, сходи або знищувати елементи техніки, обладнання, арматуру або проводку. Залишіть усе, як є, це підкреслить природність та первозданність. Більше того, вентиляційні труби, металеві конструкції можуть стати меблями чи елементами декору. Яскраві кольори у такому просторі не використовують. Наголосіть на суворій дійсності житла сірим, чорним, коричневим, темно-синім. І було б чудово роздобути архівне зображення будівлі та прикрасити його рамкою для чорно-білого фото зі слідами «іржі», «бетону», «обгорілого дерева». Такий об’єкт дуже доречно дивитися в «гранж» інтер’єрі.
 

 interer-v-stile-loft-bolshoe-pomeschenie      baget-loft-v-stile-shtukaturki-i-rzhavchinyi

Багет 97, 783, 922

Індустріальному стилю необхідне роздолля, але навіть у невеликій квартирі можна відтворити атмосферу свободи. Наприклад, використовуючи декоративну цеглу, грубу штукатурку, бетонну підлогу, брутальні меблі. Декоративні елементи у вигляді інсталяцій, старих світильників, арт-об’єктів додадуть концептуальності. На одній із стін влаштуйте виставку урбаністичних зображень у «грубих» рамках для фото.
 

 interer-v-stile-loft-s-betonnyimi-stenami      baget-v-stile-loft-potertyiy-i-sostarennyiy

 Багет 7903, 6411, К445

“Індастріал” – це простір, який приймає сміливі фантазії.

interer-v-stile-loft-s-kirpichnyimi-stenami
 
Якщо ви все ще сумніваєтеся, згадайте, як часто ми стикаємося з новими, незвичайними, іноді незрозумілими для нас речами чи явищами. Щось приймаємо, щось відкидаємо, у чомусь намагаємось розібратися. Через якийсь час дивуємося, що старі речі перетворюються на витвори мистецтва, вінтажні чорно-білі зображення, обрамлені у «іржаві» рамки для фото, прикрашають стіни, що потріскалися, андеграунд піднімається до рівня мейнстриму.
 
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для індустріальних фото"

Залиште коментар