Рамки для сертифікатів, дипломів, нагород

 
Психологія – справа тонка. І де б Ви не працювали, в туристичній агенції, в салоні краси, бюро з продажу нерухомості, до Вас приходять люди за продуктом чи послугою. Як відвідувачеві зрозуміти, що “свою мрію” він може придбати саме у Вас. Іноді однієї посмішки та привітного прийому мало. Демонстрація дипломів та інших вчених ступенів, що формує перше враження про Вас, як про спеціаліста.
 

Корпоративний дух

На стінах фойє, за стійкою ресепшен різних організацій, як правило, розвішено оформлені в рамки дипломи, сертифікати, нагороди, листи подяки. Це чудовий маркетинговий хід. Він допоможе залучити клієнтів та підвищить їхню довіру до Вашої компанії.

diplomyi-v-klassicheskih-ramkah-v-ofise

 
Щоб обрамлені документи органічно вписалися в інтер’єр офісу, варто керуватися єдиним корпоративним стилем. Рамки фірмового кольору компанії піднімуть корпоративний дух Вашої організації.

ramki-dlya-diploma-msdonads   ramki-dlya-diploma-panasonic

 
Якщо до знаків відмінності додаються медалі або цінні іменні атрибути, їх можна оформити в одну раму, щоб об’єднати в загальну концепцію. Багет в такому випадку повинен мати чверть достатньої глибини, щоб вмістити пакет матеріалів, що використовуються при консерваційному оформленні

ramka-s-glubokoy-chetvertyu    medal-i-fotografi-oformlennyie-v-ramku

 

Самореклама

На стіни робочого кабінету рекомендується вішати від трьох до дев’яти свідчень ваших досягнень, більша кількість може сприйматися як хвастощі. Змішувати документи з художніми творами також не варто, це розсіює увагу потенційного клієнта. Але ось що важливо і потрібне, це правильне розташування та оформлення матеріальних носіїв Ваших заслуг. Стиль багету залежить від інтер’єру приміщення, в якому перебуватиме Ваш піар-об’єкт. Сувора офісна ситуація потребує класичного обрамлення. Але чому б не пограти з декоративними елементами. Навіть в офісах із консервативними поглядами бувають п’ятниці із вільним дрес-кодом. Яскравий багет для документів у стилі поп-арт гармонійно впишеться в інтер’єр салону краси чи дизайнерського бюро. Не поспішайте купувати готову стандартну рамку для заслуженого друга, приміряйте на нього різні варіанти.

 diplom-bez-oformleniya primer-oformleniya-v-prostuyu-ramku primer-oformleniya-v-ramku-s-dobvleniem-originalnogo-paspartu ramki-primer-oformleniya-diploma ramki-primer-oformleniya-diploma-bez-paspartu primer-oformleniya-diploma-v-serebryanuyu-ramku

 

Декоративні елементи

Цінність свідчень Ваших заслуг полягає в їхній унікальності. Навіть якщо грамота надрукована на стандартному бланку, придбаному в канцтоварах, несе індивідуальну інформацію – Ваші ініціали. Підкреслити цю неповторність при обрамленні паспарту допоможуть декоративні елементи, наприклад, стрічки, що клеїться, чорнило, V-канавки. Багетники в таких випадках застосовують професійні інструменти, що дозволяє зробити роботу акуратно, повторити малюнок, виконаний на бланку або за наданими ескізами, запропонувати щось своє.

oformlenie-v-ramku-s-paspartu-s-elementami-dekora  oformlenie-v-ramku-s-paspartu-s-v-kanavkoy

Дипломи, сертифікати, нагороди свідчать про Ваші досягнення, заслуги, перемоги. Вони допомагають у працевлаштуванні, просуванні по службі. Говорять про статус у колективі, про становище у суспільстві. Підтверджують кваліфікацію та допомагають завойовувати клієнтів. Вони Ваші піарники і заслуговують на гідне обрамлення. Рамки додадуть святкового настрою діловим листам, перетворять їх на красиві аксесуари Вашого офісу, стануть неповторними арт-об’єктами з філософським змістом.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Рамки для сертифікатів, дипломів, нагород"

Залиште коментар