Рамки для живописних картин з літнім сюжетом
Сальвадор Далі говорив: «Справжній художник не той, хто чекає на натхнення, а той, хто надихає інших». І якщо вже купувати живопис, то неодмінно з життєстверджуючими літніми сюжетами. І обрамляти її бажано яскравими рамками для літніх картин.
Що ж пропонують багетники для натхнення?
Почнемо зі стилістики. Прості лінії обрамляють у «мінімалізм», старовинні полотна – «класику», експресіонізм – в L-подібний багетний профіль. В іншому – спирайтеся на власні почуття.
Емоції
Що першим кинулося у вічі, коли ви побачили зображення на полотні? – Головний герой, колір, фон. Які емоції зазнали? Квітуче поле – захоплення, бурхливе море – сум’яття, гарну дівчину – інтерес. Емоції радості, захоплення, здивування, як феєрверк, яскраві та непередбачувані. Підкреслити такі фарби допоможуть рамки для емоційних картин з колекції «поп-арт», «арт-деко»: глянсовий червоний, блакитний, що світиться, перламутровий зелений, сліпучий золотий.
Катерина Лемешева “Півдня” Полотно, енкаустика.
Спогади
Зображення викликало у вас спогади про дитинство, перше кохання, незабутній відпочинок? Як правило, минуле несе за собою відтінки приємного смутку, тихого захоплення, ніжного задоволення. Для таких творів підійдуть рамки для картин з матовою теплою текстурою, спокійними тонами з колекцій «етніка», «прованс», «кантрі».
Аліса Оніпченко “Дзеркало”. Полотно, олія.
Єгор Дулін. “Човни”. Полотно, олія.
Натхнення
Подорожуючи світом, ви шукайте і пізнаєте щось нове. Спостерігаючи інших людей, подіями черпаєте натхнення реалізації ще однієї мрії, підкорення ще однієї вершини. Так і художники, спостерігаючи за життям людей, природою, пишуть твори, що надихають.
Ви давно мрієте взяти участь у регаті під білими вітрилами навколо острова Сардинія? Повірте – ця мрія здійсненна. Бажаєте навчитися на серфі «ловити хвилю» Карибського моря? Дерзайте – воно того варте. Там, де воля до перемоги, змагальний дух, жага до пригод, там сила, сміливість, витривалість. Цей дух є і в багеті з дерева цінних порід. Зверніть увагу на колір багетної рами: білий колір сили, золото перемоги.
Зверніть увагу
При обрамленні живопису слід враховувати як стиль багету, а й його технічні характеристики: ширину, глибину, матеріал. Подбайте про захист зображення від вицвітання. Наприклад, для енкаустики, акварельного, темперного живопису бажано застосувати консерваційне оформлення. А ось масляну, щоб не перекрити її яскравість та насиченість, не варто ховати під склом, достатньо багетної рами. Якщо ж ви володар твору, написаного олійною фарбою, в якій основною сполучною ланкою виступає рослинна олія (лляна, з волоських горіхів), згодом вона може пожовтіти. Не хвилюйтеся. Полотно слід періодично виставляти на сонці – піде жовтизна і живопис набуде колишнього вигляду.
Разом із зображеннями, що сподобалися, людина набуває гарного настрою. Правильно підібране, спільно з консультантом багетної майстерні оформлення, продовжує арт-об’єкт життя і наділяє його додатковою привабливістю.
Відгуки