Система галерейної підвіски – універсальне рішення для вашої персональної виставки

 
Ви написали полотно, оформили його в гідну рамку для картин, а далі найнеприємніше – свердлити стіну… Стоп! Перш ніж Ви візьмете до рук дриль, ознайомтеся із простою системою – «галерейна підвіска». І хто знає, може ви наважитеся влаштувати грандіозну виставку творів мистецтва для своїх друзів.
 
galereynaya-podveska-v-interere
 

Галерейна підвіска

Це універсальна конструкція, за допомогою якої можна розмістити на стіні, з будь-яким видом кладки, експозицію арт-об’єктів та міняти її хоч щодня. Система складається з алюмінієвого профілю, підганяється під необхідні розміри, легко демонтується, оснащена перлоновими нитками або металевими тросиками, гачками, які переміщаються вздовж стіни на необхідну відстань по спеціальних втулках.
 

Види

  1. Клік-рейл виглядає дуже витончено, але при цьому здатний витримати навантаження до 25 кг/1м профілю;                    vidyi-galereynoy-podveski
  2. Клік-рейл «деко» – завдяки декоративній кромці він виглядає як молдинг;   klik-reyl-deko klik-reyl-deko-ugol
  3. Комбіновані з точковим підсвічуванням. Здатні витримати до 50 кг/1м;                   kombinirovannyie-s-tochechnoy-podsvetkoy-tip-1 kombinirovannyie-s-tochechnoy-podsvetkoy-tip-2

 

Важливо!

Основне навантаження на конструкцію – на місцях монтажу. Під час встановлення враховуйте співвідношення розмір/вага арт-об’єкта на 1м профілю. Вибирайте також відповідне обладнання: волосінь та/або тросик, гачки.
 

Переваги

Металева рейка разом із рухомими гачками закріплюється прямо під стелею і не проблема, якщо вона має нахил. Конструкція дозволяє створити багаторівневу експозицію, яку можна час від часу змінювати, переміщувати арт-об’єкти в рамках картин в різні боки, на різну висоту без застосування будь-яких інструментів. З таким завданням упорається навіть дитина. Якщо говорити про численні дитячі малюнки, то дана конструкція – це знахідка для будь-якого батька, тут кожному шедевру знайдеться місце.
Естетичний аспект відіграє важливу роль. Рейка легко ховається під стельовий карниз і його можна пофарбувати в будь-який колір. Якщо говорити про профіль, то він може бути білим, анодованим (сріблястим) або ґрунтованим під фарбування. Якщо вам потрібно перенести конструкцію, вона легко демонтується. Можна також залишити лише основу, знявши всі арт-об’єкти та додаткові елементи. Порожня поверхня – це нагода подумати над тематикою чергової виставки. І від творчого процесу вас більше не відволікатимуть ні цвяхи, ні дірки.
 

Ідеї

Стіни в довгих коридорах, над сходами, над узголів’ям ліжка, над столом у кухні, в дитячій можна прикрасити різними штучками: пам’ятними подарунками, малюнками, вишивками, дзеркалами, постерами, капелюшками, гербарієм обрамивши їх рамками для картин під стиль вашого інтер’єру. Можна пограти з кольоровою гамою та формами багетних рам. Якщо ви є прихильником класики і збираєте колекцію мальовничих полотен, вибирайте рамки для картин з дерева з класичними орнаментами. Можливо, ви живете за принципами мінімалізму і близькі вам чіткі лінії графіки, тоді зверніть увагу на скандинавську або японську колекції багетів. Підвісна система витримає будь-яку з ваших фантазій.
 
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Система галерейної підвіски – універсальне рішення для вашої персональної виставки"

Залиште коментар