Прикрашаємо багетом інтер’єр.

Слово “багет” у нас зазвичай асоціювалося з оформленням картин або фотографій. І в тому, і в іншому випадку багет виступає як елемент декору. Він доповнює основний об’єкт. Відіграє другорядну, хоч і дуже значну роль.
Але різноманітність дизайнів багету в наш час настільки велика, що він поступово перетворюється на арт-об’єкт. Інтер’єрна мода вийшла з архітектурних бюро та постукала у двері виробників багетів. В результаті дерев’яний або пластиковий багет перетворився на стилетворний елемент інтер’єру.
У якій якості багет набув нового статусу?
Як декор для стін, стель, стиків стін зі стелею і підлогою, колон, ніш. З цією метою використовуються класичні багети чи спеціальні інтер’єрні профілі, які їх імітують. У цьому випадку саме багет визначає стиль інтер’єру, в якому доречне таке оформлення: англійська вітальня, французький будуар, італійський кабінет. Також предмети інтер’єру, обрамлені в багет, можуть гармонійно доповнювати рами для картин, виконані з цього ж багету.

baget-potolok-interier

 

Якщо не стоїть завдання витримати певний традиційний стиль, декоруючи стіни, то багет в інтер’єрі може бути використаний як елемент, що підкреслює сучасний контемпорарі або еклектику. І тут він об’єднує різні елементи єдиним стилем. Наприклад, лиштва дверей, обрамлення вимикачів, технічних пультів, гачків та інших розрізнених, але необхідних елементів можна виконати з однієї колекції багетів, що відрізняються лише по ширині.

baget-nalichniki baget-vyshklyuchatel

 

Дуже ефектно виглядають в інтер’єрі книжкові шафи та полиці, обрамлені дерев’яним багетом. Тут різноманітність форм, фактур та кольору сучасних багетів дозволяють втілити у життя будь-які дизайнерські ідеї. Інтер’єр вийде яскравим та харизматичним, що дуже цінується у наш час.

baget-interior baget-bookshelf

 

Якщо вам набридли ваші меблі, то за допомогою багету ви можете додати декоративністі, стильністі і навіть статусністі вашим столам, комодам і шафам.

baget-decor-stol

 

Незамінний багет у класичному інтер’єрі, в який потрібно вписати ультрасучасні об’єкти. Наприклад, телевізор, домашній кінотеатр, музичний центр.

baget-decor-tv

Декоратори рекомендують використовувати в одному приміщенні багети в єдиному стилі та одного кольору. Але правила, як відомо, є для того, щоб їх порушувати.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Прикрашаємо багетом інтер’єр."

Залиште коментар