У рамках для фото майбутнє України

 
Святкування Дня Незалежності України – це привід задуматися про минуле, сьогодення та майбутнє країни. Україна – це держава з багатою історією, безкрайніми просторами, родючими землями, талановитими, сильними людьми. Це чудові сюжети для фотографій, які можуть посісти почесне місце на стінах офісів та квартир у гідних рамках для фото.
 

Природа

На території нашої держави знаходиться 4 біосферні та 17 природних заповідників – це унікальні ландшафти, рідкісні види тварин і рослин. Горгани, Медобори, Михайлівська цілина, Страдчанський ліс, Корольова гора, цей список можна продовжувати і надалі. А можна взяти карту заповідників та вибрати своє унікальне місце. Якщо ви хоч раз побували в одному з таких диких, недоторканих людиною куточків природи, ви щаслива людина. Зображення неповторних пейзажів прикрасьте паспарту природних відтінків та рамками для фото у стилі «прованс» К310. Такі арт-об’єкти стануть чудовим нагадуванням собі та майбутнім поколінням: «Ми – частина природи, бережіть її».

 fotografiya-prirodyi-ukrainyi-v-ramke-dlya-foto      baget-dlya-ramki-dlya-foto-priroda-ukrainyi

 

Авіація

За рівнем розвитку літакобудування наша країна належить до найрозвиненіших держав. Імена Сікорського І.І., Григоровича Д.П., Антонова О.К. відомі у всьому світі. «Мрія» та «Руслан» – найвантажніші літаки свого часу. На сьогоднішній день деякі апарати типу АН випереджають аналогічні світові зразки на 3-4 роки. Інженери скажуть, що літак – це повітряне судно. А романтики стверджуватимуть: «літак – це мрія, можливість парити, як птах. Можна зібрати власну колекцію «підкорювачів неба» та поступово поповнювати галерею. Щоб колекція виглядала гармонійно, оформіть її в багет, що імітує алюміній, – основу каркасу літака, – він є практично у всіх колекціях багетної майстерні. Хто знає, може саме ваш син, дивлячись на стрімкість, міць, металевий блиск крилатих машин, вибере професію авіатора і теж прославить рідну країну.

 fotografiya-samtolet-mriya-v-ramke-dlya-foto      baget-ramki-dlya-foto-samoleta-mriya

 

Спорт

Українські спортсмени славлять нашу країну. Нам є ким пишатися. Яна Клочкова – «золота рибка України», Ольга Харлан – олімпійська чемпіонка, 5-кратна чемпіонка світу з фехтування на шаблях.
Сергій Бубка – «король жердини», Олександр Усик – боксер, абсолютний чемпіон світу у важкій вазі.
Особи спортсменів-переможців прикрашають стіни спорткомплексів, фітнес-центрів, магазинів спортивних товарів. Переможний погляд, силу м’язів, точність удару чудово підкреслять рамки для фото із колекції «Лофт» серія 745.

 fotografiya-aleksand-usik-v-ramke-dlya-foto      baget-ramki-dlya-foto-usika

 

Нація, що співає

Щорічний конкур пісні «Євробачення» відкрили 1956 року. Він є одним із найпопулярніших неспортивних заходів на Землі. Початкова його мета – культурне об’єднання Європи. З 2003 року наша країна бере участь у цьому заході. Тіна Кароль, Міка Ньютон, Злата Огневич – переможниці, які увійшли до п’ятірки найкращих. Завдяки Руслані та Джамалі Київ двічі був приймаючою стороною «Євробачення», у 2005 році під слоганом «Avakening» (пробудження) та у 2017 – «Celebrate Diversity» (поважаючи різноманітність). Шанувальники творчості прекрасних співачок, у вас, напевно, є постери, плакати, фотографії з автографами кумирів. Щоб вони виглядали ще виразніше, обрамте їх «класичним» багетом С022.

 fotografiya-dzhamala-na-evrovidenii-2016-v-ramke-dlya-foto      baget-ramki-dlya-foto-dzhamala-na-evrovidenii

Щоби щось змінити, одного дня мало. Але достатньо, щоби почати творити свою історію. Щоб виховати гідне покоління, почни з себе.

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "У рамках для фото майбутнє України"

Залиште коментар