Задзеркалля багетної майстерні

 
Дзеркало – це не просто поверхня, в якій Ви можете бачити свій відбиток, але й важливий елемент декору. Воно здатне збільшити простір, змінити його геометрію, примножити освітленість кімнат. Індивідуальне оформлення надасть дзеркальній гладині вишуканого вигляду, перетворить його на неповторний арт-об’єкт.
Перед тим, як підбирати обрамлення, слід серйозно підійти до вибору дзеркала. Має значення види покриття, розмір, форма. Також опрацюйте концепцію розміщення та функціональне призначення.
 

Приємні дрібниці

Маленькі люстерки ні до чого не зобов’язують. Їх можна розташувати на тумбі, туалетному столику, комоді, на книжковій полиці. Підбирайте обрамлення за настроєм. Або повторіть рами арт-об’єктів, що вже є в інтер’єрі.

 malenkoe-zerkalo-v-ramke-s-tsvetami  malenkoe-zerkalo-v-ramke-na-stole

Цікаво виглядають дзеркальні композиції. Технології багетної майстерні дозволяють зробити огранювання з багету різної форми за Вашими ескізами.
Якщо дозволяє простір та стиль життя, розгляньте підлоговий варіант.

napolnoe-zerkalo

Зверніть увагу:

  • для полотна до 2000 мм рама потрібна широка, бажано дерев’яна без декору по торцевій лінії (для стійкості).
  • якщо розмір перевищує 2000 мм – з тильного боку потрібні спеціальні підпоркі та/або підвіси. Радимо підбирати огранювання, вид та розмір допоміжних деталей індивідуально. Адже саме ці елементи будуть надійною опорою крихкому виробу.

 

Розширюємо простір

Вузькі коридори, темні кути, маленькі приміщення заграють по-іншому, якщо в них правильно розташувати об’єкти, що відображають.

zerkalo-v-kvartire

В цьому випадку рами краще підбирати глянсові, сріблясті, неглибокі, такі, що будуть продовженням дзеркальної гладі.

 blestyaschiy-baget-dlya-oformlenii-zerkal

 

Картина, постер, фальш-вікно із зображенням мальовничих пейзажів із соковитими фарбами, оформлені в одному стилі із дзеркалом, будуть виглядати гармонійно, привнесуть у кімнату відчуття простору.

zerkalnoe_panno

У випадку, якщо Ви вирішили у вузькому просторі розмістити об’єкти, що відображають один навпроти одного, краще відмовитися від цього варіанту. Це може призвести до викривлення інтер’єру.

Зверніть увагу:

  • у приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендовані планки із пластику;
  • у дитячу вибирайте дзеркальне полотно із захисною плівкою. Для безпеки шліфування або фацетної обробки скляних кромок недостатньо, передбачте обрамлення.

 

Як досягти ідеального відображення?

Кардинальна зміна інтер’єру або ремонт квартири, як правило, потребує проекту. І якщо Ви вирішили прикрасити кімнати дзеркалами, варіанти краще запланувати заздалегідь. Вам знадобиться консультація співробітників не тільки багетної майстерні, а й дизайнера, виконроба, штукатура.

ВАЖЛИВО:

  1. Враховуйте можливості виробництва, доправи.
  2. Розглядаючи варіанти монтажу, враховуйте:
  • вага в середньому 1 м2 дзеркала, залежно від його товщини становить від 7 до 15 кг;
  • вид будівельних матеріалів, які використовувалися для будівництва стіни.

Багетна майстерня при обрамленні дзеркал зазвичай надає кільця, петлі, куточки. Монтажнику залишається встановити на підготовлену ділянку гаки, підвісні пластини. Пам’ятайте, кожен окремий випадок слід розглядати індивідуально.

furnitura-dlya-krepleniya-zerkal

Перш, ніж кріпити полотно на стіні за допомогою клею, необхідно ретельно вирівняти і оштукатурити ділянку, на якій проводитиметься монтаж виробу. Це важливий момент! По-перше, будь-які нерівності вплинуть на поверхню, що відображає, що призведе до спотворення зображення. По-друге, при монтажі багет не ідеально прилягатиме до стіни, що ускладнить роботу багетника.

ВАЖЛИВО:

  1. При наклеюванні на гіпсокартон вага виробу (без урахування рами) не повинна перевищувати 20 кг.
  2. Площа підготовленої поверхні повинна бути вищою за основну площину стіни на висоту чверті обраного заздалегідь багета.

Рівна поверхня дає можливість багетнику зробити свою роботу якісно. Якісна робота гарантує довговічність дзеркала та багета. Заздалегідь продуманий проект заощаджує Ваші гроші та дарує гарний настрій на кожен день. Адже йдеться про Ваше відображення!
 
 

Відгуки

Коментарів немає

Будьте першим, хто залишив відгук на статтю "Задзеркалля багетної майстерні"

Залиште коментар